Konkurs na rymowankę dla uczniów szkół podstawowych klas 1-3 „Bezpieczny pieszy”

Konkurs na rymowankę dla uczniów szkół podstawowych klas 1-3 „Bezpieczny pieszy”

         Wiosna powoli wypełnia nasze otoczenie, a wraz z nią wyciągniemy zapomniane zimą rowery, hulajnogi, rolki i wyruszymy na długie spacery.  Warto więc przypomnieć sobie wszystkie zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Dobrą okazją do tego będzie konkurs, do którego udziału serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów z kl.1-3. W trosce o poprawę bezpieczeństwa na drogach województwa lubelskiego Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, wspólnie z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Lublinie oraz Polskim Związkiem Motorowym Zarząd Okręgowy w Lublinie, organizuje konkurs na rymowankę pt. „Bezpieczny pieszy” dla uczniów z województwa lubelskiego. Celem konkursu jest propagowanie bezpiecznych zachowań wśród dzieci przez cały rok oraz edukacja i popularyzacja wiedzy wśród najmłodszych na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

        Prace konkursowe można przesyłać w terminie od 22 kwietnia do 31 maja pocztą na adres Wydział Ruchu Drogowego KWP w Lublinie ul. Tomasza Zana 25, 20-637 Lublin lub na adres email: piotr.jedrusiak@lu.policja.gov.pl , agnieszka.los@lu.policja.gov.pl .

        Szczegółowe informacje dotyczące konkursu oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych znajdują się w regulaminie konkursu w załączniku.

Regulamin konkursu

 

Skip to content