Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek,
  Jutro wakacje, lekcje skończone.
  A teraz wszystkich czeka nagroda:
  Wakacje, słońce, piękna pogoda…”

     Słowami wiersza Czesława Janczarskiego trzecioklasiści, w imieniu uczniów, pożegnali się ze szkołą, zapraszając wszystkich na wymarzone wakacje.

     Zanim jednak udamy się na zasłużony odpoczynek – społeczność szkolna, rodzice i zaproszeni goście mieli okazję uczestniczyć w akademii. Zaszczycili Nas swoją obecnością Dyrektor SP w Krasieninie Pani Anna Czernicka-Szpakowska, Wicedyrektor SP w Krasieninie Pani Barbara Kasperek, Wójt Gminy Niemce Pan Krzysztof Urbaś,  Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy Niemce Pani Beata Zgierska, Członek Rady Gminy Niemce Pani Aneta Stefaniak, Ks. Proboszcz Dariusz Nowomiejski,  Pani Janina Jurkowska – emerytowana nauczycielka.

     Doniosłym momentem uroczystości było wręczenie przez Wójta Gminy Niemce aktu powierzenia stanowiska Dyrektora Szkoły Podstawowej w Krasieninie na następną kadencję Pani Annie Czernickiej-Szpakowskiej. Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów oraz wytrwałości w pełnieniu tak odpowiedzialnej funkcji.

     Najbardziej wyczekiwanym przez uczniów punktem uroczystości było wręczanie przez Dyrekcję i Wychowawców świadectw z wyróżnieniem. Pomimo tak trudnego roku, wielu uczniów naszej szkoły świetnie poradziło sobie z nauką i w pełni zasłużyli na oklaski jakie usłyszeli odbierając swoje nagrody. 

     W części artystycznej uczniowie klasy trzeciej zaprezentowali przygotowany wspólnie z wychowawczynią Ewą Rabos program słowno-muzyczny. 

    Na zakończenie uroczystości zaprezentował się chór szkolny pod przewodnictwem p. Piotra Preidla.

     Dołączając się do życzeń przekazanych przez przewodniczącą Rady Rodziców Panią Agnieszkę Kędzierską, życzymy Dyrekcji, Nauczycielom i Uczniom, by nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

Skip to content