Szkolny konkurs kolęd i pastorałek „Od serca do ucha”

Na zorganizowany w tym roku Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Od serca do ucha” nadesłanych zostało 19 zgłoszeń. Dostarczyły one Komisji Konkursowej w składzie: Przewodniczący: Piotr Preidl; Członkowie: Barbara Dudek, Agata Jońska, Teresa Zgierska, Agnieszka Pytka oraz Anna Czernicka-Szpakowska wielu przedświątecznych wzruszeń, a wybór laureatów nie był łatwy. Każde wykonanie było na swój niepowtarzalny sposób piękne i ujmujące. Bardzo dziękujemy członkom jury za przeprowadzenie przesłuchań on -line oraz wyłonienie kategorii i laureatów. Wszystkim Uczestnikom konkursu oraz ich Rodzinom serdecznie dziękujemy za nadesłanie utworów.

Po naradzie jury postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

W kategorii SOLIŚCI Z KLAS I – III: 

I miejsce: Wiktoria Widomska kl. 3

II miejsce: Jakub Urban kl. 2b

III miejsce: Gabriela Kawa kl.1

Wyróżnienie: Nela Kędzierska kl. 3

Wyróżnienie: Tomasz Kopyść kl. 1

 

W kategorii ZESPOŁY Z KLAS 0 – III

I miejsce – Aleksandra Domonik z Rodzicami kl.2b

II miejsce – Grupa: Słoneczka pod opieką A. Putek

 

W kategorii SOLIŚCI Z KLAS 4-8

Jury przyznało miejsca I ex aequo

I miejsce: Zuzia Jońska kl.4

I miejsce: Ania Kazalska kl. 6 b

II miejsce: nie przyznano

III miejsce: Patryk Suduł kl. 4

 

W kategorii ZESPOŁY Z KLAS 4-8

I miejsce: Uczniowie kl. 5 wraz z Rodzinami

II miejsce: Gabriela Myzyka i Karol Muzyka -kl. 4

III miejsce: Olimpia Suduł, Wiktoria Muzyka kl.6 a, 7 a

 

Wszyscy Uczestnicy Konkursu wezmą udział w SZKOLNYM WIECZORZE KOLĘD w dniu 6 stycznia 2020, otrzymają upominki oraz dyplomy pamiątkowe. Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez Dyrektora Szkoły Podstawowej w Krasieninie. Mamy nadzieję, że sytuacja epidemiczna pozwoli na ich uroczyste wręczenie po zakończeniu ferii zimowych. Zespoły klas 0 „Słoneczka” oraz klasy 5 w uznaniu szczególnego zaangażowania oraz wyraz współpracy zespołu klasowego otrzymują nagrodę w postaci dofinansowania integracyjnego wyjazdu klasowego po 200,00 złotych każdy.

Jeszcze raz dziękujemy Wszystkim za zaangażowanie i wspaniałe kultywowanie naszej polskiej tradycji kolędowania. Uczestnikom gratulujemy pięknych i wzruszających wykonań oraz życzy wielu, wielu sukcesów na artystycznej drodze.

Komisja Kokursowa

Skip to content