Sportowe

______________________________________________________________________________________________

Trzecia drużyna w powiecie

Dnia 30 stycznia 2019r. nasze koleżanki z klasy ósmej oraz trzeciej gimnazjum pojechały na ich pierwsze w tym roku zawody w piłce siatkowej dziewcząt i pokonując drużyny z naszej gminy (drużynę z Niemiec oraz drużynę z Ciecierzyna) przeszły do kolejnego etapu (ogólnogminnego), w którym dzięki wygranej z drużyną z Przybysławic dostały się do eliminacji powiatowych. Dzięki zaangażowaniu i wytrwałości dziewczyny mogą pochwalić się tytułem trzeciej najlepszej drużyny w powiecie. Uczennicom wchodzącym w skład zespołu dziękujemy, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

_______________________________________________________________________________________________

II miejsce w turnieju

Dnia 04.11,2017r. odbył się turniej piłki siatkowej o Puchar Prezesa Klubu Sportowego LKS Perła Rudnik w Wilkołazie. W turnieju brały udział cztery drużyny, dwie z Wilkołaza i dwie z Krasienina. W naszej kategorii wiekowej zajęliśmy drugie miejsce, jak i nasze absolwentki. Turniej odbył się sprawnie, mamy nadzieję, że w następnym roku zdobędziemy pierwsze miejsce.

Oliwia Misiurek

Kamila Guz

________________________________________________________________________________________________

Sukces naszych uczniów w 8 Pucharze Mazowsza Karate WKF

W dniu 10 czerwca 2017 w Borzęcinie Dużym nasi karatecy powalczyli o miejsca w 8 Pucharze Mazowsza Karate WKF i osiągnęli odpowiednio :
I miejsce w konkurencji Kata drużynowe dziewcząt 12-15 lat drużyna w składzie: Julia Drzymała, Kinga Marciniak, Klaudia Woźniak
oraz
III miejsce w konkurencji Kata drużynowe chłopców < 9 lat drużyna w składzie: Mateusz Zgierski, Dawid Janczak, Kryspin Zgierski
W drodze do sukcesu wspierał ich Sensei Zbigniew Karski. Gratulujemy!

http://www.zskrasienin.pl/photogallery.php?album_id=227

________________________________________________________________________________________________

Wicemistrzynie Rejonu

Dnia 16 marca 2017r. w szkole w Kraśniku odbyły się Rozgrywki Rejonowe w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Nasza drużyna dzielnie walczyła do samego końca, jednak dziewczyny z Kraśnika okazały się nieco lepsze i to właśnie one, czego bardzo im gratulujemy, dostały się do finału.
Nasze dziewczyny nie wygrały tym razem, ale za to zostały Wicemistrzyniami Rejonu.
Wyniki:
I miejsce – drużyna z Kraśnika
II miejsce – drużyna z Krasienina
III miejsce – drużyna z Batorza
IV miejsce – drużyna z Biłgoraja

http://www.zskrasienin.pl/photogallery.php?album_id=183

 

Skip to content