Niezapomniane melodie

W dniu 20 lutego 2020 r. w Zespole Placówek Oświatowych w Ciecierzynie odbył się XV Powiatowy Festiwal Piosenki ,,Niezapomniane melodie’’. W tym roku  festiwal związany był z tematyką morza. Mogliśmy wysłuchać wielu znanych szant i piosenek traktujących o przygodzie na morzu.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w każdej kategorii wiekowej i wszyscy wrócili z nagrodami, z czego jesteśmy bardzo dumni.

W kategorii soliści 0-III Zuzanna Jońska z szantą „Gdzie ta keja” wyśpiewała III miejsce.

W kategorii zespoły 0-III Aleksandra Domonik kl.1, Gabriela Muzyka kl.3, Karol Muzyka kl.3 zajęli I miejsce śpiewając piosenkę „Hej, Ho żagle staw!”

W kategorii 4-6 zespoły Wesoły kwartet – Wiktoria Muzyka, Amelia Kryszczuk, Kinga Rojek, Kamila Rojek z kl.5 otrzymały miejsce III.

W kategorii soliści 7-8 Oliwier Leśniak z szantą „10 w skali Beauforta” zajął III miejsce, jak również otrzymał nagrodę specjalną Starosty Lubelskiego.

W tej samej kategorii wiekowej, zespoły – Izabela Cieplak i Wiktoria Jóźwiak
z kl. 8 wyśpiewały wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy artystom, nauczycielom przygotowującym uczniów – p. Annie Romańczuk, p. Agacie Jońskiej oraz p. Piotrowi Preidlowi. Rodzicom za zaangażowanie i pomoc.