Laureaci Konkursów Przedmiotowych

Antoni Joński, uczeń klasy trzeciej gimnazjum osiągnął kolejny sukces w nauce. Już po raz drugi z rzędu zdobył na etapie wojewódzkim tytuł laureata konkursu przedmiotowego z historii. Zdobył 39 punktów na 40 możliwych. Ponadto zdobył również tytuł laureata konkursu z geografii z wynikiem 90% poprawnych odpowiedzi. Wysoki wynik zawdzięcza przede wszystkim swojej pasji do przedmiotów i wytrwałości w dążeniu do celu. Gratulujemy!

Oskar Borkowski, uczeń klasy 8 po raz kolejny wziął udział w Konkursie przedmiotowym z języka angielskiego.Uczeń uzyskał 36 punktów na 40 możliwych, co pozwoliło mu uzyskać tytuł laureata konkursu przedmiotowego z języka angielskiego. Gratulujemy!

Dodatkową premią dla laureatów jest zwolnienie z części egzaminu zewnętrznego, z której uzyskali tytuł laureata. Tytuł ten gwarantuje im uzyskanie 100% punktów z tej części.

Wszystkich naszych uczniów już dziś zapraszamy do podjęcia wysiłku przygotowania się do konkursów organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w przyszłym roku szkolnym.