Konkursy przedmiotowe

_____________________________________________________________________________________

SUKCES w Konkursie Geograficznym

organizowanym przez Lubelskiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych

Uczeń klasy 7 Radosław Sobiesiak został finalistą wojewódzkiego etapu konkursu geograficznego 2019/2020. Serdecznie gratulujemy osiągnięcia.

Serdecznie dziękujemy Pani Ewie Kołtunik oraz Rodzicom ucznia za zaangażowanie w przygotowanie ucznia do udziału w konkursie i mamy nadzieję, że wspólnie będziemy się cieszyć z kolejnych sukcesów.

_______________________________________________________________________________________________

Sukcesy w konkursach przedmiotowych Lubelskiego Kuratora Oświaty 2018/2019

Antoni Joński, uczeń klasy trzeciej gimnazjum osiągnął kolejny sukces w nauce. Już po raz drugi z rzędu zdobył na etapie wojewódzkim 2018/2019 tytuł laureata konkursu przedmiotowego z historii. Zdobył 39 punktów na 40 możliwych. Ponadto zdobył również tytuł laureata konkursu z geografii z wynikiem 90% poprawnych odpowiedzi. Wysoki wynik zawdzięcza przede wszystkim swojej pasji do przedmiotów i wytrwałości w dążeniu do celu. Gratulujemy!

Oskar Borkowski, uczeń klasy 8 po raz kolejny wziął udział w Konkursie przedmiotowym z języka angielskiego.Uczeń uzyskał 36 punktów na 40 możliwych, co pozwoliło mu uzyskać tytuł laureata konkursu przedmiotowego z języka angielskiego. Gratulujemy!

Dodatkową premią dla laureatów jest zwolnienie z części egzaminu zewnętrznego, z której uzyskali tytuł laureata. Tytuł ten gwarantuje im uzyskanie 100% punktów z tej części.

 

W dniach 30-31 maja 2019 roku od godziny 10:00 w budynku Centrum Transferu Wiedzy Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II odbyła się uroczysta gala rozdania dyplomów i listów gratulacyjnych uczniom, którzy w roku szkolnym 2018-2019 zostali laureatami kuratoryjnych konkursów przedmiotowych.

Nasi laureaci – Antoni Joński i Oskar Borkowski, pani dyrektor – Anna Czernicka-Szpakowska, oraz ich nauczyciele – pani Józefa Iwonicz i pani Agata Jońska z dumą odbierali gratulacje od wicewojewody lubelskiego, kuratora oświaty i rektora KUL.

Antoni Joński (w tym roku szkolnym podwójny laureat)  do tytułu laureata z historii dołączył jeszcze tytuł laureata z geografii.

Oskara Borkowski zdobył tytuł laureata z języka angielskiego.

Gratulujemy uczniom i ich nauczycielom. Dziękujemy za wytężoną pracę i promowanie naszej szkoły w tak wspaniały sposób.

 

Skip to content