Klasa 3

  W ostatnim tygodniu uczniowie kl. 3 realizowali blok tematyczny „W świecie książek”. Poznali etapy tworzenia książek, zawody związane z jej powstawaniem i zachęcali kolegów do przeczytania swoich ulubionych lektur. Zainspirowani tą tematyką postanowili stworzyć własny komiks. Pracy było dużo, ale zarówno pomysłów jak i wytrwałości trzecioklasistom nie brakowało! 

_______________________________________________________________________________________________________________________________

„W zieleni łąka majowa,
gdzieś w trawie świerszczyk się chowa.
Nastroił skrzypce maleńkie,
gra zielone piosenki.
Dla mamy piosenki, dla mamy,
dla mamy piosenki dla mamy…”

Uczniowie kl. 3 zainspirowani słowami piosenki, przygotowali w prezencie dla swoich Mam obrazek przedstawiający majową łąkę. 

Kochane Mamusie!

Z okazji Dnia Mamy życzymy Wam dużo zdrowia 

oraz samych radosnych i spokojnych dni.

 

 Uczniowie klasy 3 wraz z Wychowawczynią

__________________________________________________________________________________________________________________________________

 Uczniowie kl. 3 uwielbiają współzawodnictwo i chętnie ze sobą rywalizują, zarówno sportowo jak i intelektualnie. Doskonałym połączeniem obu aktywności było tworzenie gier planszowych. Wszyscy świetnie się przy tym bawili, wznosząc się na wyżyny pomysłowości w wymyślaniu zasad gry oraz tworząc ciekawe plansze. Najlepsze było jednak na końcu! Turniej własnoręcznie wykonanych gier dostarczył mnóstwa emocji i radości. A uśmiechy gościły nie tylko na twarzach zwycięzców!

_________________________________________________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________________________________

Dzień Ziemi 22.04.2021

Skip to content