Inne

________________________________________________________________________________________________
Podziękowania i nagrody dla Grupy Teatralnej „Szczęśliwa 13”
Otrzymaliśmy już podziękowanie i wyróżnienie od Teatru Groteska. Już wiemy, że jesienią 2020 czeka nas wycieczka do Krakowa, spektakl oraz nagrody. Nasza ciężka praca opłaca się.

________________________________________________________________________________________________

You can sing 2019

W dniu 27 listopada 2019 roku w SP w Rudce Kozłowieckiej odbył się Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej You can sing 2019. Naszą szkołę reprezentował duet dziewczynek z klasy 5 – Olimpia Suduł i Natalia Wronka, które piosenką Titanium wywalczyły I miejsce w kategorii zespoły. Dziewczynki pokazały nie tylko swoje zdolności wokalne poparte ciężką pracą, ale również zamiłowanie do języka angielskiego. Ich wykonanie językowe było naprawdę bardzo dobre i jako nauczyciel języków obcych mogłam być dumna J.  Szykujemy się do dwu kolejnych występów: Konkurs Silly Songs w naszej szkole już 11 grudnia, a następnie wyjazd na konkurs wojewódzki
Let’s sing do Lublina.

Gratulacje!!!

________________________________________________________________________________________________

Srebro… dla Krasienina!!!

Dnia  08.października 2019r. w Szkole Podstawowej w Jakubowicach Konińskich  odbyła się  IX  edycja Turnieju Szachowego  pod patronatem Wójta Gminy Niemce Pana Krzysztofa Urbasia. Naszą szkołę  reprezentowała drużyna w składzie: 

Kinga Rojek kl.5a,    Przemysław Kuzioła  kl. 5b, Natalia Tomasiak kl. 6b,     Adam Król  kl. 6a.

Z ogromną radością odebraliśmy puchar z rąk pani Dyrektor SP w Jakubowicach  za zajęcie II miejsca, z przyjemnością również odbieraliśmy  dyplomy oraz gratulacje od organizatorów konkursu. Dodatkowo wszyscy szachiści nagrodzeni zostali pamiątkowymi gadżetami ufundowanymi przez sponsorów turnieju.

Zawody nadzorował pan Zbigniew Pyda sędzia PZS.

Wszyscy nasi szachiści spisali się znakomicie – wykazując się wiedzą,  umiejętnościami i myśleniem strategicznym!

Ten dzień będziemy wspominać bardzo miło i sympatycznie.

Wszystkim uczestnikom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!!!

Opiekun grupy: Marzena Drozd.

Skip to content