Logo
Sekretariat
Godziny pracy sekretariatu:
Pon. - Pt. 7.30- 15.30
Telefon: 81 756 6464

Zgubiłeś dokument kliknij
Druk usprawiedliwienia
Karta zgłoszenia do świetlicy
Rekrutacja
Film Promocyjny Szkoły
Odliczanie do wakacji
Gmina Niemce
Aktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 11
» Najnowszy użytkownik: admin2
Czytanie naszą pasją – kolejny etap projektu czytelniczego

22 lutego 2017 r. klasa V b szkoły podstawowej uczestniczyła w kolejnym przedsięwzięciu w ramach projektu edukacyjnego realizowanego przez bibliotekę szkolną we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną – Filia w Krasieninie. Spotkanie przebiegało pod hasłem:
Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to jedna z uroczystości, która powoli staje się tradycją Szkoły Podstawowej w Krasieninie. Organizowana jest przez wychowawców klas 0 – 3 we współpracy z dyrekcją i rodzicami.

IV Gminny Konkurs Ortograficzny
W dniu 17 lutego 2017 reprezentanci Gimnazjum nr 3 im. Ireny Kosmowskiej w Krasieninie wzięli udział w IV Gminnym Konkursie Ortograficznym. Uczniowie trzech gimnazjów gminy Niemce konkurowali ze sobą na poziomach klas I, II, III, pisząc dyktando, następnie zaś test sprawdzający wiedzę z zasad polskiej ortografii.
Okręgowy Turniej Karate Shotokan 11.02 2017 Łódź

Po wielu miesiącach przygotowań zawodnicy Lubelskiego Klubu Karate Shotokan, na co dzień uczący się w Zespole Szkół im. Ireny Kosmowskiej w Krasieninie, wzięli udział w Okręgowym Turnieju Karate Shotokan, który odbył się 11 lutego 2017 r. w Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3, w Łodzi.
Spotkanie walentynkowe dla gimnazjalistów

W przeddzień walentynek, 13 lutego 2017 r. biblioteka szkolna zaproponowała uczniom gimnazjum spotkanie na wieczorku literacko – muzycznym. W atmosferze i scenerii kawiarenki artystycznej płynęły słowa poezji śpiewanej, strofy najpiękniejszych wierszy o miłości oraz najciekawsze sceny miłosne z ekranizacji literatury polskiej.
Konkurs ortograficzny
14 lutego uczniowie klas IV – VI : Amelia Tomasik, Patrycja Putek, Paweł Wronka i Oskar Borkowski, reprezentowali naszą szkołę w dorocznym konkursie ortograficznym w Zespole Szkół w Niemcach. Zmagania były wyczerpujące, gdyż meandry polskiej ortografii są kręte i zawiłe. Miejsce na podium zajęła Patrycja Putek uczennica klasy Vb, uplasowała się na trzeciej pozycji w swojej kategorii. Serdecznie gratulujemy Patrycji i pozostałym uczestnikom konkursu.
Eliminacje gminne w piłce siatkowej dziewcząt

13.02.17 odbyły się eliminacje gminne w piłce siatkowej dziewcząt. Nasz zespół zajął pierwsze miejsce i awansował do dalszych rozgrywek. Następny etap - międzygminny, odbędzie się w gimnazjum w Jastkowie 22.02.17
XVI Gminny Turniej Poezji Dziecięcej w Ciecierzynie

Sukces recytatorów szkoły podstawowej!!!
10 lutego 2017 roku siedmioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w zmaganiach recytatorów w XVI Gminnym Turnieju Poezji Dziecięcej w Ciecierzynie. Jesteśmy dumni z naszych reprezentantów, ponieważ aż czworo z nich zdobyło miejsca na podium i wyróżnienia.
IV Wojewódzki Festiwal Piosenki Angielskiej „Let’s sing”

Jak co roku przedstawiciele klas 4-6 wraz ze swoimi opiekunami reprezentowali naszą szkołę w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Angielskiej „Let’s sing” w SP nr 2 w Lublinie, który odbył się 10 lutego 2017 roku.
Gminne Dyktando z Języka Angielskiego dla klas 6

09.02.2016 (czwartek) o godzinie 9:00 przedstawiciele naszej szkoły Kamil Flis oraz Oskar Borkowski stanęli w szranki ze swoimi kolegami ze wszystkich szkół z terenu gminy Niemce o tytuł Mistrza poprawnej pisowni w języku angielskim.
Seminarium Baltie

W dniu 08.02.2017r. uczeń klasy 1 szkoły podstawowej Mateusz Zgierski wziął udział razem
z wychowawcą E. Michalczuk w seminarium na temat „ Nauka programowania Baltie z lekcją pokazową”. Seminarium, które odbyło się w Sali Błękitnej UW w Lublinie zorganizowane zostało przez Kuratorium Oświaty we współpracy z międzynarodowym stowarzyszeniem TIB ( Twórcza Informatyka z Baltie ).